Ježek najbolji mladi boksač 2. Europskog kupa

Boksačka selekcija koju su, uz zagrebačke boksače sačinjavali i boksači iz drugih krajeva Hrvatske, sudjelovala je na 2. Europskom kupu koji se održao u Bijeljini i Brčkom (Bosna i Hercegovina) od 28. do 30. ožujka 2019. godine.

Od hrvatskih boksača najbolje rezultate ostvario je zagrebački boksač Noa Ježek (BK Titan Gym) koji je osvojio zlato u kategoriji do 75 kilograma i naslov za najboljeg boksača turnira u konkurenciji mlađih seniora. Noa je na turniru zabilježio dvije uvjerljive pobjede protiv Slovaka i Crnogorca.

Srebro je u kategoriji do 81 kilograma osvojio Gabrijel Solomun (BK Arena Zagreb). Gabrijel je u polufinalu prekidom pobijedio domaćeg boksača, da bi nakon finalnog poraza od Crnogorca ostao na srebru.

Na turniru su još pod vodstvom trenera Nikole Švalja i Ante Vičevića, nastupili seniori Nino Knežević i Durim Oraca (BK Rijeka, obojica bronce), te seniorka Maja Šarić (BK Marjan).